If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

obrench.com

Ogłoszenia skradzionych sprzętów
bmx
Awatar użytkownika
Administrator

obrench.com

Postautor: bmx » 11 cze 2016, 19:49

Natrafiłem niedawno na taki serwis obrench.com. Jest to portal gdzie możemy zarejestrować rower, wózek inwalidzki, skuter, motocykl oraz quad. W przypadku gdyby ktoś (odpukać) ukradł nasz sprzęt możemy dodać taką informacje, użytkownicy w okolicy dostają powiadomienie, że w ich rejonie zaginął taki i taki sprzęt. Póki co jest niewielu użytkowników, sam mam tam konto, ale nie rejestrowałem jeszcze nic. Może ktoś ma doświadczenia albo słyszał coś o tym i chcę dorzucić swoje 5 groszy?

Link: https://www.obrench.com/

bmxior
Nowicjusz

Re: obrench.com

Postautor: bmxior » 06 paź 2016, 18:55

Bardzo fajny pomysł, swoją drogą u mnie w mieście policja za darmo rejestruje (znakuje?) rowery. Niestety żaden z moich znajomych nigdy nie odnalazł swojego rowerka po kradzieży.

Sułtan Kosmitów
Awatar użytkownika
BMXowiec

Postautor: Sułtan Kosmitów » 18 gru 2016, 19:50

Mój znajomy miał kiedyś taką sytuację, że mu ukradli rower. Świat jest mały, znalazł tych dwóch typów na swoim rowerze, sprawa skończyła się na oddaniu mu calutkiej kasy, jaką włożył w ten rower :lol:
Życie jest za krótkie, żeby jeździć wolno ;)

majkel22
Nowicjusz

Postautor: majkel22 » 17 lut 2017, 14:27

To ja miałem podobnie. Znalazłem swój skradziony rower na parkingu przed sklepem. Nie czekałem na "właściciela" i wezwałem policję. Mina dzieciaków bezcenna. Serio dzieciaków. Mieli jakieś 15-16 lat
zobacz turbo stronę

kuba123
Nowicjusz

Postautor: kuba123 » 26 maja 2017, 18:53

Mi kiedys próbowano ukraść kiedy zrobiłem sobei przerwe na papierosa ale gdy typ zobaczył że sie zbliżam do niego zaczął sie tłumaczyć że tylko ogląda

Wojciech071b
Nowicjusz

Postautor: Wojciech071b » 04 gru 2017, 10:35

Że co? Nic nie zrozumiałem z Twojej wypowiedzi kolego.
____
przepisy na drinki

http://www.nowoczesnekuchnie.com.pl

Wróć do „Skradzione”