If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

mankind justice + profile racing (Ti Monster)

Pochwal się!
niemy_bmx
Osiedlowy wymiatacz

mankind justice + profile racing (Ti Monster)

Postautor: niemy_bmx » 05 lis 2017, 0:19

Rama: Mankind Justice 20,75, chrom
Widelec: Colony Sweet Tooth, czarny połysk
Top bolt: Colony M25, oil slick, stoczona na M24 bo nie pasowała
Kierownica: WTP Buck, 9,15" 30", czarny mat
Mostek: Snafu top load V2 jet fuel, 48mm, oil slick
Śruby mostka: TLC bikes titanium, oil slick
Gripy: cult vans, czarne
Barendy: Snafu Stubby Alloy Jet Fuel, oil slick
Stery: Snafu Fontanel jet fuel, oil slick
Podkładki pod mostek: jedna TLC bikes carbon 5mm + Stan Titanium, oil slick, 2x 5mm + 10mm
Zębatka: Eclat Vent Guard, oil slick
Śruba do zębatki: Profile Racing titanium
Korba: Profile Racing GDH + titanium oś
Śruby do korb: TLC bikes titanium, oil slick
Pedały: Rockbros + tytanowa oś, oil slick
Łańcuch: Odyssey hollow pin key chain
Suport: tutaj jest mix, vocal Vice DRS który jest przerobiony tak że jest schowany za zębatką i robi jednocześnie za redukcję do niej a dojście do śrub się zgrało z zębatką + Total bmx team BB, oil slick
Siodło: Odyssey senior 2 pivotal, czarne
sztyca: DUObrand Resilite Pivotal, 135mm, czarna, stoczone wzmocnienia pod gniazdem żeby można było osadzić siodło niżej (+ colony long, oil slick ale o tym niżej)

Koło przód:
Opona: na street-Cult AK 2,5",czarna, na park-Maxxis Torch DC Folding 1,5" czarne
Dętka: SCHWALBE Extra Light
Opaska: taśma górą!!!
Obręcz: Alienation deviant, czarny mat
Nyple: TLC bikes, aluminium, oil slick
Szprychy: Vocal titanium 186mm, oil slick
Piasta: proper female + titanium oś, czarny mat
Śruby do piasty: TLC bikes titanium, oil slick
Hubguard: 2x proper front v2, czarne
Peg: na park-mutantbikes pegguard v1, oil slick + mutantbikes pegguard v2, oil slick, na street-34r motopeg, czarny + Federal Alloy Plastic, czarny, w razie co mam jecze 2 TLC bikes Jenova Alloy, oil slick

Koło tył:
Opona: na street-Cult AK 2,5",czarna, na park-Maxxis Torch DC Folding 1,5" czarne
Dętka: SCHWALBE Extra Light
Opaska: taśma górą!!!
Obręcz: Kink Atlas, czarny mat
Nyple: TLC bikes, aluminium, oil slick
Szprychy: Vocal titanium 186mm, oil slick
Piasta: Profile Racing Z coaster + titanium oś + titanium driver, czarny mat
Śruby do piasty: TLC bikes titanium, oil slick
Peg: na park- 2x mutantbikes pegguard v2, oil slick, na street-34r motopeg, czarny + Federal Alloy Plastic, czarny, w razie co mam jecze 2 TLC bikes Jenova Alloy, oil slick
Hubguard: Z Coaster NON-DRIVE + G-sport uniguard

Jeśli ktoś ma zamiar pisać coś typu bananofe ciecko czy present od nacianych rodzicuf to podziękuje. zbierałem na niego ciężką pracą przez prawie 3 lata. Na razie leży w częściach w pokoju i złoże go niestety dopiero na wiosnę. Prywatne powody. Aczkolwiek sam jestem przez to załamany bo myślałem że chociaż go wypróbuję w tym roku :c ale cóż... plany na przyszłość? ułożę je w chronologii co do ważności wykonania:
1. polakierować obręcz, korpus piasty przedniej i sztycę na czarno, bo tak na prawde jeszcze nie są czarne (jeden z powodów dlaczego jeszcze nie jest złożony, nie chciało by się rozplatać i znów zaplatać tego koła xd)
2. przytoczyć troche gwint na top bolcie bo sie nie mieści- był stoczony z M25 na M24 tylko dokładnie ma 23,95 a musi być 23,75 :/
3. przyciąć troche kierke bo przerażają mnie te trzydziestki
4. przyciąć sztyce na takiego knypka aby tylko sie trzymał (zyskam tyle wagi.. eh..)
5. ogarnąć z aliexpressu tytanowe bolty do barendów i pivotala w oil slicku oczywiście :D
6. ogarnąć jakieś fajne siodło i dać do tapicera żeby zmienił poszycie na coś w stylu tie dye i do tego sztyca colony oil slick :D\
7. gripy zmienić na genialne świetne cudowne takie: http://ujebto.pl/fcfr3
8. pedały w zależności jak sie będą sprawować te z aliexpressu (np. jak sie rozpadną xd) wylatują a na ich miejsce wpadają HT ME02T
8. po wakacjach jak sie uda wpada bar i frame TITANIUM od esterna
co dalej sie zobaczy :D

PanJajo
Master

Re: mankind justice + profile racing (Ti Monster)

Postautor: PanJajo » 08 lis 2017, 4:29

Chcialo Ci sie tyle pisac? :lol: Czekam na jakies fotki jak i na progress custom piasty :D
Ps. Ciekaw jestem jeszcze czy te 2,5" wejdzie w rame :shock:
Bikecheck :
viewtopic.php?f=12&t=25 8-)
Pomagam na PW :ugeek:

niemy_bmx
Osiedlowy wymiatacz

Postautor: niemy_bmx » 09 lis 2017, 7:43

Wrzucę foto części w weekend. A co do piasty niedługo powinno się coś pojawić :D a nad oponami się sam zastanawiam :(

PanJajo
Master

Postautor: PanJajo » 09 lis 2017, 20:17

Chociaz te rozmiary to o kant dupy rozbic.Ostatnio kupilem odysseya 2,4" (nowke) i tak go wlozylem to jest szerokoscia Salta 2,25 :/ Najlepiej sobie pomierzyc ile to realnie ma.Jeszcze jedno, masz zamiar zmieniac te opony (2.5" na 1.5")wraz z zmiana miejscowki? XD
Bikecheck :
viewtopic.php?f=12&t=25 8-)
Pomagam na PW :ugeek:

http://www.nowoczesnekuchnie.com.pl

Wróć do „Bike check”