If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the Register link to proceed.

Stare forum

Pytania techniczne i nie tylko dotyczące forum
Franek
Facebookowy rider

Stare forum

Postautor: Franek » 29 mar 2017, 7:44

To ja mam takie nieśmiałe pytanie, co się stało ze starym forum? Jakbym jeszcze dobrze poszperał w pamięci, to bym sobie przypomniał dawnych adminów i moderatorów. Tysiące tematów i postów. Nagrywanie podcastów. Generalnie działo się. Potem miałem przerwę w jeżdżeniu i kiedy po jakimś czasie tu zajrzałem, to zastałem to. Kompletny zastój. Te drugie forum działa jakoś równolegle? Dostało nagle resetu? Jak przekroczysz jakąś liczbę postów albo dni zarejestrowania, to Cię tam przenosi?

PanJajo
Master

Re: Stare forum

Postautor: PanJajo » 30 mar 2017, 13:46

Domena wysiadła, długie miesiące nie było żadnego forum.Po paru miesiącach dla jaj wszedłem i ujrzałem nowe forum, myslalem, ze to jakaś przemiana ale no niestety tamto forum zniknęło bezpowrotnie.Wchodziłem na stare bmxforum i probowałem wykopać pare tematów ale wlasnie te najpotrzebniejsze nie są nigdzie zapisane i można tylko obejrzeć tytuły :/
Ps. Pod koniec starego forum nie wiele lepiej było niż jest teraz ;)
Załączniki
Przechwytywanie.PNG
Stare forum
Przechwytywanie.PNG (79.46 KiB) Przejrzano 1086 razy
Bikecheck :
viewtopic.php?f=12&t=25 8-)
Pomagam na PW :ugeek:

Franek
Facebookowy rider

Postautor: Franek » 31 mar 2017, 12:39

Kto teraz rządzi forum? Kto płaci za domeny? Jak to się stało, ze forum które było tak rozwinięte i miało tylu użytkowników umarło, i to jak mówisz śmiercią naturalną?

PanJajo
Master

Postautor: PanJajo » 31 mar 2017, 21:26

Kto teraz rządzi forum - jest odpowiedz na Twoje pytanie w tym dziale bądź na pierwszych tematach bmxowe pogaduchy.Kto płaci za domeny to nie wiem.Na poprzednim forum główny admin przestał o nie dbać, nikt inny nie miał dostępu i robił sie czasem burdel, co sie dało to administracja ogarniala - ogolnie, forum zylo swoim zyciem.Jak działało to dobrze, jak nie to trudno, nikt nic nie zdziała no i padło.
PS.Jeśli coś piszę nie tak, a ktoś pamięta lepiej/wie więcej to proszę pisać :)
Bikecheck :

Mateusz.
Awatar użytkownika
Osiedlowy wymiatacz

Postautor: Mateusz. » 01 kwie 2017, 19:42

jak wejść na stare forum?

PanJajo
Master

Postautor: PanJajo » 01 kwie 2017, 22:57

timewebmachine ;)
Bikecheck :

Matiz
Awatar użytkownika
BMXowiec

Postautor: Matiz » 15 kwie 2017, 23:09

nie chodzi że było niewiele lepiej ,ale że kawałek historii polskiego bmxa zniknał. M.in stara galeria o której wspominal koczkodan, a ja jej już nie pamiętam, na którą ponoć szło sie w dostać. Zdjęcia z kategorii "heavy nostalgia" itp

do tego rewelacyjne recenzje pawlaH41 , miały by dziś dla mnie spora wartość jako źródła do artykułów.

Masa, przedwszystkim opinii i zdań użytkowników starego sprzetu które bardzo mi sie przydały. :roll:

zachciało sie fejsbuków... mam nadzieje że dostaniecie cholery jak będziecie coś chcieli załatwiać na grupach FB gdzie moderacja nie istnieje, a poziom retoryczny jest zerowy...

Dawg
Facebookowy rider

Postautor: Dawg » 05 maja 2017, 0:29

Franek pisze:To ja mam takie nieśmiałe pytanie, co się stało ze starym forum? Jakbym jeszcze dobrze poszperał w pamięci, to bym sobie przypomniał dawnych adminów i moderatorów. Tysiące tematów i postów. Nagrywanie podcastów. Generalnie działo się. Potem miałem przerwę w jeżdżeniu i kiedy po jakimś czasie tu zajrzałem, to zastałem to. Kompletny zastój. Te drugie forum działa jakoś równolegle? Dostało nagle resetu? Jak przekroczysz jakąś liczbę postów albo dni zarejestrowania, to Cię tam przenosi?

KURWA! - tylko tyle mogę napisać na powitanie forum po latach :)

Mam tak samo jak Ty Franiu... ostatnimi czasy nie było chwili i chęci na jazdę, tylko praca...praca... w końcu mówię sobie basta! czas znów zacząć uprawiać wyczynową jazde BMX w trybie regularnym bądź jeszcze częściej... dziś przypomniałem sobie po latach o tym forum i spodziewałem się doznać sporego szoku po wejściu na ową stronę... no i doznałem lecz w drugą stronę.

Miałem tu konto założone w 2005-2007 z tego co pamiętam? Kto mi to odda? Kto odda TYSIĄCE moich postów i 10 bajkczeków, tematy z dawnymi nagrywkami, miliony propsów. JA SIE PYTAM KTO KURWA MI TO ODDA?! :D
Za dawną domenę forum płacił pan Wojtek z tego co pamiętam. Gdzie otyły Patison i Koczkodan, wymierający flaciarze..., gdzie Adaś co zaczynał na gtixie i inne ziomki? Nie wierzę, że tylu zapalonych forumowiczów mogło przepaść... dobra nie będę się interesował, bo kociej mordy dostanę...
No trudno było, ale się skończyło. Jedno się skończyło drugie się zaczęło.
Wszakże witam wszystkich userów tego forum.
nawet 'specjalny' kolor i czcionkę miał mój nick w latach świetności mojej i forumowej, a konto moce boskie

Adam
Awatar użytkownika
BMXowiec

Postautor: Adam » 26 wrz 2017, 12:14

Ktoś mnie pamięta! Ja jestem oczywiście, aczkolwiek szkoda bardzo tego co było kiedyś. Tych mega przydatnych recenzji czy poradników warsztatowych. Mojego i Matizowego poradnika how to grindy, znęcania się nad moją słynną swojego czasu odwijką. Gdzie się podział freecoaster Borutana jakiejś dzikiej firmy?

I pamiętne zdjęcie Witka w galerii gdzie po praz pierwszy pokazał 19/7 :D

http://www.nowoczesnekuchnie.com.pl

Wróć do „Q&A BMX Forum”